-
#KDB v10.1 & #nowelizacjaKonstytucji
po raz 10 i nie ostatni! zbierzmy się w krąg i podyskutujmy o przyszłości naszych dzieci i nas samych! o 18:00 vizji dostaniemy tu:
-
#KDB v09 & #nowelizacjaKonstytucji
Kolejny wspaniały dzień, w którym będziemy rozkładać na czynniki pierwsze otwarty projekt nowelizacji Konstytucji. Kiedyś mieliśy yt ale nas usunięt za krytykę oleśnickiej mengelowej aborcjonistki… cóż rumbel nas nie wyrzuca, dlatego tam się spotykamy. Zapraszamy, vizja o 12:00 – pod linkiem link do dialogu z nami będzie dostępny na czacie liva 😀 a o 16:00 link jest ten





